KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144077
nr 1214 4077
Alf H Forsberg
(f. 1939), Sverige
Oljemålning, Fåglar, signerad. Olja på duk, 47x55 cm
Alf H Forsberg, svensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
500 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:57:56